Darbo valandos:  Pir‑Pen  09:00‑20:00   Savaitgaliais 10:00‑16:00
Konsultacija:    +370 66 998 999    info@macintosh.lt

Programinis tvarkymas

Macintosh.lt > Programinis tvarkymas

Prižiūrime ir tvarkome operacines sistemas (Windows, Linux, macOS), šaliname virusus, administruojame ir diegiame įvairius programinius sprendimus, lengvinančius Jūsų darbą.

Stengiamės atlikti pradinę diagnostiką per 30 min., kai pristatėte kompiuterį, tad nereikėtų laukti. Dauguma kompiuterių remontas yra bagiamas per 24 valandas, išskyrus atvejus, kai remontas reikalauja papildomų dalių. Užsakome iš tiekėjų ar tiesioginių komponentų gamintojų. Taikome aukščiausius standartus ir informuojame klientus apie remonto eigą ir kiek laiko tai užtruks.

IT programinė priežiūra Vilniuje

Atliekame informacinių sistemų aptarnavimo paslaugas įmonėms, siekiančioms efektyviausios ir nenutrūkstamos vidinių IT sistemų kokybės, išvengiant galimų techninių arba programinių gedimų.

Programinis remontas, optimizavimas operacinės sistemos. Išvalomos  klaidos, taikomos gerosios praktikos. Išnaikiname programų likučius, esančios programos suderinamos su technine dalimi pagal gamintojo rekomendacijas. Nustatome ir sutvarkome programas, objektus lėtinančius kompiuterio spartą

Efektyvumas ir kokybė

Tablets
Phones
Computers

IT administravimo paslaugos